geto
#zxcGłówni bohaterowie
Dół
90%
0 obserwujących 0 obserwowanych 0 wyświetleń
SEZON 2026

SOLO/DUET
Pretendent 1909 LP
290W 222P · 57% współczynnik zwycięstw
FLEX 5v5
Arcymistrz 801 LP
80W 15P · 84%
Ulubieni bohaterowie
3 najczęściej grani bohaterowie · sezon 2026
Punkty mistrzostwa pochodzą z danych Riot

#1 Mistrzostwo 10 · 77K
Tristana
22 meczów · Dół · ostatnio: 2 tygodnie temu
41%
WR
2,5
KDA
8,5
CS/min
1088
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 3 zwycięstw, 7 porażek





#2 Mistrzostwo 13 · 118K
Xayah
14 meczów · Dół · ostatnio: 2 tygodnie temu
86%
WR
3,4
KDA
8,8
CS/min
1209
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 9 zwycięstw, 1 porażek



#3 Mistrzostwo 8 · 58K
Lucian
13 meczów · Dół · ostatnio: 2 tygodnie temu
54%
WR
2,5
KDA
8,8
CS/min
1055
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 3 zwycięstw, 4 porażek


17 Zagrani bohaterowie
79 Łącznie meczów
2,4 Średnie KDA
Xayah · 86% Najlepszy WR (10+ meczów)
| # | Bohater | Ostatnie 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 41% 9W 13P | 2,5 KDA 8,6/5,6/5,2 | 8,5 | 1088 | 0,8 | Ostatnie 10 gier: 3 zwycięstw | 17 dni | |
| 2 | 14 | 86% 12W 2P | 3,4 KDA 10,6/5,4/7,7 | 8,8 | 1209 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 9 zwycięstw | 17 dni | |
| 3 | 13 | 54% 7W 6P | 2,5 KDA 7,0/5,2/5,8 | 8,8 | 1055 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 3 zwycięstw | 18 dni | |
| 4 | 7 | 57% 4W 3P | 2,7 KDA 7,6/6,1/9,1 | 9,8 | 1132 | 1,0 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 17 dni | |
| 5 | 4 | 75% 3W 1P | 1,6 KDA 6,0/6,5/4,5 | 8,1 | 759 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 22 dni | |
| 6 | 3 | 67% 2W 1P | 2,6 KDA 8,0/5,3/5,7 | 8,5 | 1035 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 23 dni | |
| 7 | 3 | 33% 1W 2P | 1,1 KDA 6,3/10,3/5,3 | 7,8 | 916 | 0,8 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 17 dni | |
| 8 | 3 | 33% 1W 2P | 1,7 KDA 6,0/7,0/5,7 | 8,5 | 706 | 1,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 18 dni | |
| 9 | 2 | 50% 1W 1P | 2,7 KDA 6,5/6,5/11,0 | 8,5 | 749 | 0,8 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 18 dni | |
| 10 | 1 | 100% 1W 0P | 4,8 KDA 14,0/4,0/5,0 | 9,1 | 1062 | 0,9 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 19 dni | |
| 11 | 1 | 100% 1W 0P | 10,5 KDA 7,0/2,0/14,0 | 6,5 | 1085 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 22 dni | |
| 12 | 1 | 100% 1W 0P | 2,5 KDA 12,0/8,0/8,0 | 9,1 | 1389 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 22 dni | |
| 13 | 1 | 0% 0W 1P | 1 KDA 5,0/11,0/6,0 | 6,4 | 931 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 23 dni | |
| 14 | 1 | 0% 0W 1P | 0,3 KDA 0,0/6,0/2,0 | 8,2 | 554 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 15 | 1 | 0% 0W 1P | 3 KDA 7,0/3,0/2,0 | 9,7 | 894 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 16 | 1 | 0% 0W 1P | 1 KDA 5,0/9,0/4,0 | 7,7 | 813 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 18 dni | |
| 17 | 1 | 0% 0W 1P | 0,1 KDA 0,0/8,0/1,0 | 6,7 | 425 | 0,4 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 19 dni |
Wygodne matchupy
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJLEPSZYMatchupy, z którymi mają problem
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJTRUDNIEJSZYDane profilu są obliczane na podstawie publicznej historii meczów Riot Games. MMR nie jest pokazywany.