arzhel
#yesilGłówni bohaterowie
Wsparcie
90%
0 obserwujących 0 obserwowanych 0 wyświetleń
SEZON 2026

SOLO/DUET
Arcymistrz 799 LP
501W 479P · 51% współczynnik zwycięstw
FLEX 5v5
Diament II 75 LP
77W 52P · 60%
Ulubieni bohaterowie
3 najczęściej grani bohaterowie · sezon 2026
Punkty mistrzostwa pochodzą z danych Riot

#1 Mistrzostwo 0 · 0K
Nami
10 meczów · Wspierający · ostatnio: 2 tygodnie temu
50%
WR
4,1
KDA
1
CS/min
285
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 5 zwycięstw, 3 porażek





#2 Mistrzostwo 0 · 0K
Lulu
7 meczów · Wspierający · ostatnio: 2 tygodnie temu
86%
WR
3,9
KDA
1
CS/min
283
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 6 zwycięstw, 1 porażek



#3 Mistrzostwo 58 · 607K
Karma
7 meczów · Wspierający · ostatnio: 2 tygodnie temu
57%
WR
4,3
KDA
1,1
CS/min
309
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 3 zwycięstw, 3 porażek


18 Zagrani bohaterowie
61 Łącznie meczów
3,4 Średnie KDA
Nami · 50% Najlepszy WR (10+ meczów)
| # | Bohater | Ostatnie 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 50% 5W 5P | 4,1 KDA 1,5/4,0/14,7 | 1,0 | 285 | 3,0 | Ostatnie 10 gier: 5 zwycięstw | 20 dni | |
| 2 | 7 | 86% 6W 1P | 3,9 KDA 1,7/4,7/16,9 | 1,0 | 283 | 2,9 | Ostatnie 10 gier: 6 zwycięstw | 18 dni | |
| 3 | 7 | 57% 4W 3P | 4,3 KDA 3,1/6,0/22,9 | 1,1 | 309 | 3,4 | Ostatnie 10 gier: 3 zwycięstw | 18 dni | |
| 4 | 5 | 40% 2W 3P | 4,7 KDA 1,4/4,2/18,2 | 0,8 | 210 | 2,3 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 26 dni | |
| 5 | 5 | 20% 1W 4P | 3,4 KDA 2,4/5,4/16,2 | 0,9 | 369 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 26 dni | |
| 6 | 4 | 50% 2W 2P | 3,2 KDA 3,3/4,5/11,3 | 4,1 | 567 | 2,2 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 18 dni | |
| 7 | 3 | 33% 1W 2P | 2,7 KDA 2,3/10,0/24,3 | 0,8 | 324 | 3,5 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 22 dni | |
| 8 | 3 | 33% 1W 2P | 3,2 KDA 2,0/5,3/15,0 | 0,9 | 234 | 3,3 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 18 dni | |
| 9 | 3 | 0% 0W 3P | 2,4 KDA 2,0/6,7/14,0 | 1,0 | 191 | 2,9 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 10 | 2 | 100% 2W 0P | 9 KDA 4,5/2,0/13,5 | 7,9 | 736 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 21 dni | |
| 11 | 2 | 50% 1W 1P | 2,7 KDA 2,0/5,5/13,0 | 1,2 | 284 | 2,5 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 20 dni | |
| 12 | 2 | 50% 1W 1P | 3,1 KDA 10,5/8,5/16,0 | 5,9 | 988 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 18 dni | |
| 13 | 2 | 50% 1W 1P | 1,5 KDA 3,0/6,5/7,0 | 7,3 | 989 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 26 dni | |
| 14 | 2 | 0% 0W 2P | 5,5 KDA 1,0/1,0/4,5 | 0,9 | 93 | 2,4 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 22 dni | |
| 15 | 1 | 0% 0W 1P | 1,5 KDA 2,0/6,0/7,0 | 1,6 | 484 | 2,4 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 16 | 1 | 0% 0W 1P | 0,5 KDA 1,0/13,0/6,0 | 1,1 | 122 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 26 dni | |
| 17 | 1 | 0% 0W 1P | 0,6 KDA 0,0/5,0/3,0 | 1,0 | 182 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 27 dni | |
| 18 | 1 | 0% 0W 1P | 3,5 KDA 4,0/8,0/24,0 | 1,4 | 680 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 26 dni |
Wygodne matchupy
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJLEPSZYMatchupy, z którymi mają problem
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJTRUDNIEJSZYDane profilu są obliczane na podstawie publicznej historii meczów Riot Games. MMR nie jest pokazywany.