Coverit
#024Główni bohaterowie
Wsparcie
86%
0 obserwujących 0 obserwowanych 0 wyświetleń
SEZON 2026

SOLO/DUET
Pretendent 1580 LP
367W 305P · 55% współczynnik zwycięstw
FLEX 5v5
Pretendent 3451 LP
206W 83P · 71%
Ulubieni bohaterowie
3 najczęściej grani bohaterowie · sezon 2026
Punkty mistrzostwa pochodzą z danych Riot

#1 Mistrzostwo 0 · 0K
Alistar
1 meczów · Wspierający · ostatnio: 3 tygodnie temu
100%
WR
4,3
KDA
0,5
CS/min
247
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 2 zwycięstw, 0 porażek





#2 Mistrzostwo 0 · 0K
Leona
1 meczów · Wspierający · ostatnio: 3 tygodnie temu
100%
WR
2,2
KDA
0,9
CS/min
373
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 1 zwycięstw, 1 porażek



#3 Mistrzostwo 0 · 0K
Nautilus
1 meczów · Wspierający · ostatnio: 3 tygodnie temu
100%
WR
2,4
KDA
1,1
CS/min
387
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 1 zwycięstw, 0 porażek


7 Zagrani bohaterowie
7 Łącznie meczów
2 Średnie KDA
| # | Bohater | Ostatnie 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 100% 1W 0P | 4,3 KDA 1,0/4,0/16,0 | 0,5 | 247 | 2,4 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 21 dni | |
| 2 | 1 | 100% 1W 0P | 2,2 KDA 3,0/9,0/17,0 | 0,9 | 373 | 2,8 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 22 dni | |
| 3 | 1 | 100% 1W 0P | 2,4 KDA 3,0/12,0/26,0 | 1,1 | 387 | 2,9 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 24 dni | |
| 4 | 1 | 0% 0W 1P | 2,8 KDA 7,0/8,0/15,0 | 7,2 | 966 | 0,9 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 22 dni | |
| 5 | 1 | 0% 0W 1P | 0,5 KDA 0,0/18,0/9,0 | 0,8 | 234 | 3,1 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 6 | 1 | 0% 0W 1P | 2,2 KDA 2,0/10,0/20,0 | 0,8 | 394 | 3,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 22 dni | |
| 7 | 1 | 0% 0W 1P | 2,9 KDA 3,0/7,0/17,0 | 0,6 | 581 | 3,2 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 27 dni |
Dane profilu są obliczane na podstawie publicznej historii meczów Riot Games. MMR nie jest pokazywany.