113 tr acc
#113Główni bohaterowie
Góra
35%
0 obserwujących 0 obserwowanych 0 wyświetleń
SEZON 2026

SOLO/DUET
Arcymistrz 979 LP
102W 65P · 61% współczynnik zwycięstw
FLEX 5v5
Platyna II 37 LP
19W 5P · 79%
Ulubieni bohaterowie
3 najczęściej grani bohaterowie · sezon 2026
Punkty mistrzostwa pochodzą z danych Riot

#1 Mistrzostwo 0 · 0K
Irelia
6 meczów · Góra · ostatnio: 2 tygodnie temu
17%
WR
0,8
KDA
8,7
CS/min
927
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 1 zwycięstw, 4 porażek





#2 Mistrzostwo 0 · 0K
Zeri
4 meczów · Dół · ostatnio: 2 tygodnie temu
75%
WR
2,1
KDA
8,8
CS/min
1269
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 3 zwycięstw, 1 porażek



#3 Mistrzostwo 0 · 0K
Akali
4 meczów · Środek · ostatnio: 2 tygodnie temu
50%
WR
3,2
KDA
7,8
CS/min
1089
Obrażenia/min
Ostatnie 10 Ostatnie 10 meczów: 0 zwycięstw, 2 porażek


24 Zagrani bohaterowie
47 Łącznie meczów
2,1 Średnie KDA
| # | Bohater | Ostatnie 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 17% 1W 5P | 0,8 KDA 7,0/11,8/2,5 | 8,7 | 927 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 19 dni | |
| 2 | 4 | 75% 3W 1P | 2,1 KDA 11,5/8,3/5,8 | 8,8 | 1269 | 0,8 | Ostatnie 10 gier: 3 zwycięstw | 19 dni | |
| 3 | 4 | 50% 2W 2P | 3,2 KDA 14,3/5,5/3,3 | 7,8 | 1089 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 19 dni | |
| 4 | 3 | 67% 2W 1P | 1,5 KDA 6,7/7,0/4,0 | 7,6 | 999 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 21 dni | |
| 5 | 3 | 33% 1W 2P | 2,2 KDA 6,0/6,7/8,3 | 3,8 | 876 | 2,2 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 22 dni | |
| 6 | 3 | 33% 1W 2P | 1 KDA 3,0/9,0/5,7 | 7,7 | 885 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 23 dni | |
| 7 | 2 | 100% 2W 0P | 3,6 KDA 12,5/4,5/3,5 | 7,0 | 1182 | 0,5 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 28 dni | |
| 8 | 2 | 100% 2W 0P | 2,7 KDA 12,0/7,5/8,5 | 8,5 | 1296 | 0,5 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 28 dni | |
| 9 | 2 | 100% 2W 0P | 9,8 KDA 8,5/4,0/30,5 | 1,3 | 1182 | 2,8 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 22 dni | |
| 10 | 2 | 100% 2W 0P | 3,5 KDA 13,5/6,5/9,0 | 4,7 | 989 | 1,2 | Ostatnie 10 gier: 2 zwycięstw | 24 dni | |
| 11 | 2 | 50% 1W 1P | 2,7 KDA 11,0/7,5/9,0 | 8,3 | 1309 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 19 dni | |
| 12 | 2 | 50% 1W 1P | 2,2 KDA 12,5/9,5/8,0 | 9,2 | 1355 | 0,9 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 28 dni | |
| 13 | 1 | 100% 1W 0P | 6,2 KDA 32,0/6,0/5,0 | 9,1 | 2204 | 0,5 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 29 dni | |
| 14 | 1 | 100% 1W 0P | 2,7 KDA 4,0/6,0/12,0 | 7,4 | 1014 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 29 dni | |
| 15 | 1 | 100% 1W 0P | 2,1 KDA 13,0/11,0/10,0 | 8,2 | 1221 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 29 dni | |
| 16 | 1 | 100% 1W 0P | 3,3 KDA 9,0/9,0/21,0 | 0,5 | 818 | 2,5 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 24 dni | |
| 17 | 1 | 100% 1W 0P | 2 KDA 16,0/10,0/4,0 | 7,9 | 1330 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 23 dni | |
| 18 | 1 | 100% 1W 0P | 7,5 KDA 14,0/2,0/1,0 | 9,3 | 1168 | 0,5 | Ostatnie 10 gier: 1 zwycięstw | 28 dni | |
| 19 | 1 | 0% 0W 1P | 1,6 KDA 6,0/7,0/5,0 | 7,0 | 832 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 20 | 1 | 0% 0W 1P | 2,1 KDA 14,0/10,0/7,0 | 7,4 | 1541 | 0,4 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 23 dni | |
| 21 | 1 | 0% 0W 1P | 0,6 KDA 4,0/16,0/5,0 | 6,9 | 611 | 0,7 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 28 dni | |
| 22 | 1 | 0% 0W 1P | 0,5 KDA 1,0/4,0/1,0 | 7,8 | 601 | 0,5 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 21 dni | |
| 23 | 1 | 0% 0W 1P | 1,3 KDA 6,0/12,0/9,0 | 5,6 | 715 | 0,0 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 29 dni | |
| 24 | 1 | 0% 0W 1P | 0,4 KDA 1,0/9,0/3,0 | 6,3 | 848 | 0,6 | Ostatnie 10 gier: 0 zwycięstw | 19 dni |
Wygodne matchupy
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJLEPSZYMatchupy, z którymi mają problem
ostatnie 30 dni · co najmniej 3 meczów NAJTRUDNIEJSZYDane profilu są obliczane na podstawie publicznej historii meczów Riot Games. MMR nie jest pokazywany.