arzhel
#yesilAna şampiyonlar
Destek
%90
0 takipçi 0 takip 0 görüntülenme
SEZON 2026

TEK/ÇİFT
Büyük Ustalık 799 LP
501G 479M · %51 kazanma
ESNEK 5V5
Elmas II 75 LP
77G 52M · %60
İmza Şampiyonları
en çok oynanan 3 şampiyon · Sezon 2026
Ustalık puanları Riot verisidir

#1 Ustalık 0 · 0K
Nami
10 oyun · Destek · son: 2 hafta önce
%50
KO
4,1
KDA
1
CS/dk
285
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 5 galibiyet, 3 mağlubiyet





#2 Ustalık 0 · 0K
Lulu
7 oyun · Destek · son: 2 hafta önce
%86
KO
3,9
KDA
1
CS/dk
283
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 6 galibiyet, 1 mağlubiyet



#3 Ustalık 58 · 607K
Karma
7 oyun · Destek · son: 2 hafta önce
%57
KO
4,3
KDA
1,1
CS/dk
309
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 3 galibiyet, 3 mağlubiyet


18 Oynanan şampiyon
61 Toplam oyun
3,4 Ort. KDA
Nami · %50 En iyi KO (10+ oyun)
| # | Şampiyon | Son 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | %50 5G 5M | 4,1 KDA 1,5/4,0/14,7 | 1,0 | 285 | 3,0 | Son 10 oyun: 5 galibiyet | 20 gün | |
| 2 | 7 | %86 6G 1M | 3,9 KDA 1,7/4,7/16,9 | 1,0 | 283 | 2,9 | Son 10 oyun: 6 galibiyet | 18 gün | |
| 3 | 7 | %57 4G 3M | 4,3 KDA 3,1/6,0/22,9 | 1,1 | 309 | 3,4 | Son 10 oyun: 3 galibiyet | 18 gün | |
| 4 | 5 | %40 2G 3M | 4,7 KDA 1,4/4,2/18,2 | 0,8 | 210 | 2,3 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 26 gün | |
| 5 | 5 | %20 1G 4M | 3,4 KDA 2,4/5,4/16,2 | 0,9 | 369 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 26 gün | |
| 6 | 4 | %50 2G 2M | 3,2 KDA 3,3/4,5/11,3 | 4,1 | 567 | 2,2 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 18 gün | |
| 7 | 3 | %33 1G 2M | 2,7 KDA 2,3/10,0/24,3 | 0,8 | 324 | 3,5 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 22 gün | |
| 8 | 3 | %33 1G 2M | 3,2 KDA 2,0/5,3/15,0 | 0,9 | 234 | 3,3 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 18 gün | |
| 9 | 3 | %0 0G 3M | 2,4 KDA 2,0/6,7/14,0 | 1,0 | 191 | 2,9 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 21 gün | |
| 10 | 2 | %100 2G 0M | 9 KDA 4,5/2,0/13,5 | 7,9 | 736 | 0,6 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 21 gün | |
| 11 | 2 | %50 1G 1M | 2,7 KDA 2,0/5,5/13,0 | 1,2 | 284 | 2,5 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 20 gün | |
| 12 | 2 | %50 1G 1M | 3,1 KDA 10,5/8,5/16,0 | 5,9 | 988 | 0,6 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 18 gün | |
| 13 | 2 | %50 1G 1M | 1,5 KDA 3,0/6,5/7,0 | 7,3 | 989 | 0,7 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 26 gün | |
| 14 | 2 | %0 0G 2M | 5,5 KDA 1,0/1,0/4,5 | 0,9 | 93 | 2,4 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 22 gün | |
| 15 | 1 | %0 0G 1M | 1,5 KDA 2,0/6,0/7,0 | 1,6 | 484 | 2,4 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 21 gün | |
| 16 | 1 | %0 0G 1M | 0,5 KDA 1,0/13,0/6,0 | 1,1 | 122 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 26 gün | |
| 17 | 1 | %0 0G 1M | 0,6 KDA 0,0/5,0/3,0 | 1,0 | 182 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 27 gün | |
| 18 | 1 | %0 0G 1M | 3,5 KDA 4,0/8,0/24,0 | 1,4 | 680 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 26 gün |
Rahat olduğu eşleşmeler
son 30 gün · en az 3 oyun EN İYİZorlandığı eşleşmeler
son 30 gün · en az 3 oyun EN ZORProfil verileri Riot Games’in herkese açık maç geçmişinden hesaplanır. MMR gösterilmez.