Mr Pompastic
#BİGAna şampiyonlar
Destek
%75
0 takipçi 0 takip 0 görüntülenme
SEZON 2026

TEK/ÇİFT
Ustalık 66 LP
227G 188M · %55 kazanma
ESNEK 5V5
Elmas IV 74 LP
37G 33M · %53
İmza Şampiyonları
en çok oynanan 3 şampiyon · Sezon 2026
Ustalık puanları Riot verisidir

#1 Ustalık 179 · 1939K
Alistar
9 oyun · Destek · son: 1 hafta önce
%67
KO
3
KDA
0,8
CS/dk
304
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 2 mağlubiyet





#2 Ustalık 0 · 0K
Nautilus
3 oyun · Destek · son: 1 hafta önce
%67
KO
2,2
KDA
0,9
CS/dk
408
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 1 mağlubiyet



#3 Ustalık 0 · 0K
Braum
3 oyun · Destek · son: 1 hafta önce
%67
KO
3,5
KDA
0,9
CS/dk
333
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 0 mağlubiyet


11 Oynanan şampiyon
24 Toplam oyun
2,3 Ort. KDA
| # | Şampiyon | Son 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | %67 6G 3M | 3 KDA 1,7/5,4/14,4 | 0,8 | 304 | 2,7 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 12 gün | |
| 2 | 3 | %67 2G 1M | 2,2 KDA 3,7/10,3/19,0 | 0,9 | 408 | 1,9 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 9 gün | |
| 3 | 3 | %67 2G 1M | 3,5 KDA 1,0/6,7/22,0 | 0,9 | 333 | 3,1 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 9 gün | |
| 4 | 2 | %0 0G 2M | 1,1 KDA 4,5/8,5/5,0 | 5,8 | 820 | 0,6 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 9 gün | |
| 5 | 1 | %100 1G 0M | 4 KDA 1,0/4,0/15,0 | 1,2 | 314 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 15 gün | |
| 6 | 1 | %100 1G 0M | 2,3 KDA 8,0/9,0/13,0 | 7,1 | 1052 | 0,7 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 9 gün | |
| 7 | 1 | %100 1G 0M | 2,7 KDA 3,0/7,0/16,0 | 1,2 | 275 | 2,0 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 14 gün | |
| 8 | 1 | %0 0G 1M | 0,6 KDA 3,0/9,0/2,0 | 7,1 | 470 | 0,9 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 9 gün | |
| 9 | 1 | %0 0G 1M | 0 KDA 0,0/6,0/0,0 | 6,7 | 30 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 15 gün | |
| 10 | 1 | %0 0G 1M | 2,1 KDA 3,0/8,0/14,0 | 1,9 | 676 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 15 gün | |
| 11 | 1 | %0 0G 1M | 1,1 KDA 2,0/8,0/7,0 | 1,0 | 274 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 17 gün |
Profil verileri Riot Games’in herkese açık maç geçmişinden hesaplanır. MMR gösterilmez.