Coverit
#024Ana şampiyonlar
Destek
%86
0 takipçi 0 takip 0 görüntülenme
SEZON 2026

TEK/ÇİFT
Şampiyonluk 1580 LP
367G 305M · %55 kazanma
ESNEK 5V5
Şampiyonluk 3451 LP
206G 83M · %71
İmza Şampiyonları
en çok oynanan 3 şampiyon · Sezon 2026
Ustalık puanları Riot verisidir

#1 Ustalık 0 · 0K
Alistar
1 oyun · Destek · son: 3 hafta önce
%100
KO
4,3
KDA
0,5
CS/dk
247
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 2 galibiyet, 0 mağlubiyet





#2 Ustalık 0 · 0K
Leona
1 oyun · Destek · son: 3 hafta önce
%100
KO
2,2
KDA
0,9
CS/dk
373
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 1 mağlubiyet



#3 Ustalık 0 · 0K
Nautilus
1 oyun · Destek · son: 3 hafta önce
%100
KO
2,4
KDA
1,1
CS/dk
387
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 0 mağlubiyet


7 Oynanan şampiyon
7 Toplam oyun
2 Ort. KDA
| # | Şampiyon | Son 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | %100 1G 0M | 4,3 KDA 1,0/4,0/16,0 | 0,5 | 247 | 2,4 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 21 gün | |
| 2 | 1 | %100 1G 0M | 2,2 KDA 3,0/9,0/17,0 | 0,9 | 373 | 2,8 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 22 gün | |
| 3 | 1 | %100 1G 0M | 2,4 KDA 3,0/12,0/26,0 | 1,1 | 387 | 2,9 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 24 gün | |
| 4 | 1 | %0 0G 1M | 2,8 KDA 7,0/8,0/15,0 | 7,2 | 966 | 0,9 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 22 gün | |
| 5 | 1 | %0 0G 1M | 0,5 KDA 0,0/18,0/9,0 | 0,8 | 234 | 3,1 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 21 gün | |
| 6 | 1 | %0 0G 1M | 2,2 KDA 2,0/10,0/20,0 | 0,8 | 394 | 3,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 22 gün | |
| 7 | 1 | %0 0G 1M | 2,9 KDA 3,0/7,0/17,0 | 0,6 | 581 | 3,2 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 27 gün |
Profil verileri Riot Games’in herkese açık maç geçmişinden hesaplanır. MMR gösterilmez.