113 tr acc
#113Ana şampiyonlar
Üst
%35
0 takipçi 0 takip 0 görüntülenme
SEZON 2026

TEK/ÇİFT
Büyük Ustalık 979 LP
102G 65M · %61 kazanma
ESNEK 5V5
Platin II 37 LP
19G 5M · %79
İmza Şampiyonları
en çok oynanan 3 şampiyon · Sezon 2026
Ustalık puanları Riot verisidir

#1 Ustalık 0 · 0K
Irelia
6 oyun · Üst Koridor · son: 2 hafta önce
%17
KO
0,8
KDA
8,7
CS/dk
927
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 1 galibiyet, 4 mağlubiyet





#2 Ustalık 0 · 0K
Zeri
4 oyun · Alt Koridor · son: 2 hafta önce
%75
KO
2,1
KDA
8,8
CS/dk
1269
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 3 galibiyet, 1 mağlubiyet



#3 Ustalık 0 · 0K
Akali
4 oyun · Orta Koridor · son: 2 hafta önce
%50
KO
3,2
KDA
7,8
CS/dk
1089
Hasar/dk
Son 10 Son 10 maç: 0 galibiyet, 2 mağlubiyet


24 Oynanan şampiyon
47 Toplam oyun
2,1 Ort. KDA
| # | Şampiyon | Son 10 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | %17 1G 5M | 0,8 KDA 7,0/11,8/2,5 | 8,7 | 927 | 0,6 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 19 gün | |
| 2 | 4 | %75 3G 1M | 2,1 KDA 11,5/8,3/5,8 | 8,8 | 1269 | 0,8 | Son 10 oyun: 3 galibiyet | 19 gün | |
| 3 | 4 | %50 2G 2M | 3,2 KDA 14,3/5,5/3,3 | 7,8 | 1089 | 0,6 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 19 gün | |
| 4 | 3 | %67 2G 1M | 1,5 KDA 6,7/7,0/4,0 | 7,6 | 999 | 0,6 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 21 gün | |
| 5 | 3 | %33 1G 2M | 2,2 KDA 6,0/6,7/8,3 | 3,8 | 876 | 2,2 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 22 gün | |
| 6 | 3 | %33 1G 2M | 1 KDA 3,0/9,0/5,7 | 7,7 | 885 | 0,7 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 23 gün | |
| 7 | 2 | %100 2G 0M | 3,6 KDA 12,5/4,5/3,5 | 7,0 | 1182 | 0,5 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 28 gün | |
| 8 | 2 | %100 2G 0M | 2,7 KDA 12,0/7,5/8,5 | 8,5 | 1296 | 0,5 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 28 gün | |
| 9 | 2 | %100 2G 0M | 9,8 KDA 8,5/4,0/30,5 | 1,3 | 1182 | 2,8 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 22 gün | |
| 10 | 2 | %100 2G 0M | 3,5 KDA 13,5/6,5/9,0 | 4,7 | 989 | 1,2 | Son 10 oyun: 2 galibiyet | 24 gün | |
| 11 | 2 | %50 1G 1M | 2,7 KDA 11,0/7,5/9,0 | 8,3 | 1309 | 0,7 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 19 gün | |
| 12 | 2 | %50 1G 1M | 2,2 KDA 12,5/9,5/8,0 | 9,2 | 1355 | 0,9 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 28 gün | |
| 13 | 1 | %100 1G 0M | 6,2 KDA 32,0/6,0/5,0 | 9,1 | 2204 | 0,5 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 29 gün | |
| 14 | 1 | %100 1G 0M | 2,7 KDA 4,0/6,0/12,0 | 7,4 | 1014 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 29 gün | |
| 15 | 1 | %100 1G 0M | 2,1 KDA 13,0/11,0/10,0 | 8,2 | 1221 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 29 gün | |
| 16 | 1 | %100 1G 0M | 3,3 KDA 9,0/9,0/21,0 | 0,5 | 818 | 2,5 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 24 gün | |
| 17 | 1 | %100 1G 0M | 2 KDA 16,0/10,0/4,0 | 7,9 | 1330 | 0,7 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 23 gün | |
| 18 | 1 | %100 1G 0M | 7,5 KDA 14,0/2,0/1,0 | 9,3 | 1168 | 0,5 | Son 10 oyun: 1 galibiyet | 28 gün | |
| 19 | 1 | %0 0G 1M | 1,6 KDA 6,0/7,0/5,0 | 7,0 | 832 | 0,6 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 21 gün | |
| 20 | 1 | %0 0G 1M | 2,1 KDA 14,0/10,0/7,0 | 7,4 | 1541 | 0,4 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 23 gün | |
| 21 | 1 | %0 0G 1M | 0,6 KDA 4,0/16,0/5,0 | 6,9 | 611 | 0,7 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 28 gün | |
| 22 | 1 | %0 0G 1M | 0,5 KDA 1,0/4,0/1,0 | 7,8 | 601 | 0,5 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 21 gün | |
| 23 | 1 | %0 0G 1M | 1,3 KDA 6,0/12,0/9,0 | 5,6 | 715 | 0,0 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 29 gün | |
| 24 | 1 | %0 0G 1M | 0,4 KDA 1,0/9,0/3,0 | 6,3 | 848 | 0,6 | Son 10 oyun: 0 galibiyet | 19 gün |
Rahat olduğu eşleşmeler
son 30 gün · en az 3 oyun EN İYİZorlandığı eşleşmeler
son 30 gün · en az 3 oyun EN ZORProfil verileri Riot Games’in herkese açık maç geçmişinden hesaplanır. MMR gösterilmez.